Vo dvojici sa to ťahá lepšie

Milé nadšenkyne, milí nadšenci bicyklov,

S veľkou radosťou vám dávame vedieť veľkú novinu. Veríme, že spoluprácou dokážeme vytvoriť lepší svet ako súperením, a preto sme sa dohodli s našími dlhoročnými kamošmi z Cyklošpitálu spojiť sily a zlepšovať svet cyklistiky spoločne.

Tešte sa na kopu pozitív

Veľmi sa z tohto kroku tešíme a sme si istí, že aj vám (aj nám) to prinesie viacero pozitív, a to najmä:

  • Bikespace sa sťahuje – do väčšieho priestoru a pre mnohých aj bližšie k vám. Od 2.5. nás nájdete v spoločných priestoroch súčasného priestoru Cyklošpitálu na ulici Kolmá 4, sklad č. 8, Bratislava – Petržalka. Je tam pohodlný príjazd priamo z Panónskej a jednoduché parkovanie.

  • Ako sa hovorí, viac hláv – viac rozumu, alebo aj viac rúk – viac opravených bajkov 🙂
  • Ešte lepšie technologické vybavenie pre vyriešenie každého problému

Toto je len pár hlavných pozitív. Plánujeme tiež zjednotiť objednávkový systém, upravíme otváracie hodiny, zjednotíme a vyladíme interné procesy, firemnú identitu a časom zavedieme aj novinky, ktoré predstavíme samostatne.

Spoľahlivosť zostáva

Chceme vás tiež ubezpečiť, že tak ako doteraz, aj naďalej sa môžete tešiť z:

  • Vysokej kvality a dôrazu na detail pri každej oprave bicykla
  • Osobného prístupu k vám, majiteľom vašich milovaných dvojkolesových tátošov
  • Nezávislých odborných rád a snahy vyjsť v ústrety každej požiadavke

Je to naozaj veľká zmena, ktorá si vyžaduje čas. Určite prídu aj výzvy, no nebojíme sa ich, vyhrnieme rukávy a budeme ich riešiť. Tak ako vždy, aj naďalej chceme konať v duchu našich hodnôt:

  • Odbornosť – našu prácu sme založili na profesionálnom prístupe a používame len vysokokvalitné náradie a materiál. Neustále sa vzdelávame a služby posúvame dopredu.
  • Dôraz na detail – vedieť vychytať každý detail je základom kvalitného servisu. Počas opravy ideme do hĺbky a odstraňujeme príčiny problémov. Dbáme na detaily, ktoré posúvajú výsledok na najvyššiu úroveň.
  • Osobitná pozornosť – u nás sa budete rozprávať priamo s mechanikom, ktorý sa bude o Váš bicykel starať. Pozorne si vypočuje, čo Vás a Váš bicykel trápi. Dozviete sa objektívne všetko o stave vášho bicykla a aj počas servisovania Vás priebežne kontaktujeme v prípade potreby a odsúhlasenia ďalšieho postupu.

Veľké odhodlanie, veľké sny

Ideme do toho s veľkým nadšením a odhodlaním. Máme veľké sny a plány. Celá zmena si bude vyžadovať veľa práce a komunikácie. O všetkom dôležitom vás budeme postupne a priebežne informovať. Medzi časom, tešte sa s nami a pomôžte nám informovať zdieľaním novinky – dajte vedieť vašim známym, nech im nič neujde.

Ďakujeme.

Tak neváhajte, príďte nás pozrieť, do nových priestorov si môžete rezervovať termín už teraz. Ste vítaní.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Team Bikespace

 

Zdieľať článok:

Prečítajte si aj ďalšie naše články

Generálka alebo veľký servis bicykla - bicykel rozoberieme do poslednej skrutky, vyčistíme, namažeme, poskladáme, vymojkáme.

Veľký servis bicykla, a. k. a. generálka bicykla.

Generálka, ako naša najkomplexnejšia služba, v sebe zahŕňa množstvo úkonov. Ide do hĺbky a bicykle budú doslova rozobrané na skrutky a poskladané nanovo. Premazanie a čistenie ložísk, detailné centrovanie kolies alebo umývanie prevodového ústrojenstva špeciálnym roztokom je prirodzenou súčasťou veľkého servisu. Je aj výborná prevencia proti veľkým poruchám. Predĺži sa životnosť bicykla a radosť z bezproblémovej jazdy.

čítať ďalej..

Poskladanie bicykla z krabice a servis nového bicykla

Radi by sme vás podnietili k úvahe nad stavom nových bicyklov, ktoré si kupujeme online alebo v predajniach. Zároveň by sme vám chceli predstaviť našu službu vyskladania bicykla z krabice (resp. servis nového bicykla) spolu s vysvetlením, aké úkony zahŕňa a na príklade si ukázali aj také, ktoré nezahŕňa, ale často ich spolu s touto službou robíme.

čítať ďalej..

Kontakt

Otváracie hodiny

Pondelok: zatvorené
Utorok: na objednávku
Streda: na objednávku
Štvrtok: na objednávku
Piatok: na objednávku
Sobota: na objednávku
Nedeľa: zatvorené

We speak english

If you need professional bike service with english speaking staff, we are here for you. You can reach us at +421 904 966 627 or info@bikespace.sk

Novinky z Facebooku

© 2023 Bikespace.sk | Všetky práva vyhradené

Milé nadšenkyne, milí nadšenci bicyklov,

S veľkou radosťou vám dávame vedieť veľkú novinu. 

Presťahovali sme sa

Náš nový nablýskaný priestor, s pohodlným prístupom z Panónskej cesty a jednoduchým parkovaním nájdete v Petržalke na ulici

Viac o tom, prečo sme sa sťahovali a spájali s parťákmi z Cyklošpitálu si môžete prečítať tu.

Rezervovať termín na servis v nových priestoroch si môžete cez nový rezervačný systém. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

Team Bikespace