Bikespace

..and your bike’s ready.

We are currently building english version of our webiste. Till then, please, feel free to call us at +421 904 966 627 or send us an email to info@bikespace.sk to book a slot for your bike.

Our services

Servis vidlíc, tlmičov, teleskopických sedloviek. Rockshox, Fox, Marzocchi, Manitou, BOS, X-Fusion, Specialized, SR Suntour.

Servis tlmenia

Servis a tunning vidlíc, tlmičov, teleskopických sedloviek. Tlmiace komponenty prijímame na servis aj zaslané poštou.

Oprava a ručná výroba kolies bicykla

Wheelbuilding

Vypletenie kolies, oprava náboja alebo orecha, precízne centrovanie s tenzmetrom, prerobenie na “bezduše” alebo správne namontovanie plášťa.

Servis e-bikeov. Diagnostika pre Shimano motory. Opravy motorov, výmena ložísk po dohode, servis všetkých mechanických častí bicykla, vrátane tlmenia a kolies.

Servis elektrobicyklov

Diagnostika pre Shimano motory. Opravy motorov, výmena ložísk po dohode, servis všetkých mechanických častí bicykla, vrátane tlmenia a kolies.

B2B

Spolupráca je super, dodávame svoje služby aj ďalším cykloservisom na pravidelnej báze. Chcete sa pridať? Zavolajme si a dohodneme sa.

Servis bicyklov - Opravy, úpravy, a rôzne špeciálne požiadavky.

Štandardný servis

Servisujeme všetko, na čo ste zvyknutí a ešte viac. Opravy, úpravy a rôzne špeciálne požiadavky sú u nás vítané. “Nedá sa” je pre nás výzva do práce.

Celoramovy ochranny polep bicykla invisiFRAME

invisiFRAME

Celorámový ochranný polep bicykla od invisiFRAME – presne podľa veľkosti a typu vášho rámu.  Objednáme, nalepíme a vy jazdíte.

Vašimi slovami

Google reviews
5/5

Hodnoty

Dôraz na detail
Vedieť vychytať každý detail je základom kvalitného servisu. Počas opravy ideme do hĺbky a odstraňujeme príčiny problémov. Dbáme na detaily, ktoré posúvajú výsledok na najvyššiu úroveň.
Odbornosť
Bikespace je špecializovaný cykloservis. Našu prácu sme založili na profesionálnom prístupe a používame len vysokokvalitné náradie a materiál. Neustále sa vzdelávame a služby posúvame dopredu.
Špecializovaný servis bicyklov - zameraný na servis tlmenia, ručnú výrobu kolies aj e-bikes
Osobitná pozornosť
U nás sa budete rozprávať priamo s mechanikom, ktorý sa bude o Váš bicykel starať. Pozorne si vypočuje, čo Vás a Váš bicykel trápi. Dozviete sa objektívne všetko o stave vášho bicykla a aj počas servisovania Vás priebežne kontakujeme v prípade potreby a odsúhlasenia ďalšieho postupu. Keď je bicykel hotový, voláme.

Pricing

Bike check-up

45 €

Complete bike overhaul

107 €

Wheel building with tensionmeter

43 €

Swing arm overhaul

50 €

Suspension service procedure

69 €

invisiFRAME frame protection

179 €

We strive to be the best bicycle service center you’ve ever visited.

Find us here

Contact

Opening hours:

Mon: closed
Tue: upon agreement
Wed: upon agreement
Thu: upon agreement
Fri: upon agreement
Sat: upon agreement
Sun: closed

Opening hours:

Mon: closed
Tue: upon agreement
Wed: upon agreement
Thu: upon agreement
Fri: upon agreement
Sat: upon agreement
Sun: closed